ZRĘCZNOŚCIOWE


Aion

  Przenosisz się do imponującego świata fantasy o nieograniczonych możliwościach. Możesz wybrać z sześciu klas (Zwiadowca, Wojownik, Mag, Kapłan, Inżynier lub Artysta) i walczyć w zaciętych walkach PvP na lądzie i w powietrzu.

KATEGORIE : 

AKCJI , ONLINE ,

BIJATYKI , MMORPG ,

PRZYGODOWE


Cuisine Royale

  Duży ubaw !!! Wszechstronna wojenna gra Battle Royale z najbardziej uczciwym systemem do gry Loot Boxes. Wykonane przez twórców strzelanki opartej na grach MMO. Załóż swój garnek i ruszaj do walki.

KATEGORIE :
ONLINE , AKCJI ,
STRZELANKI
, BIJATYKI ,

MMORPG , STEAM


League of Angels 3

  Darmowa gra przeglądarkowa, której fabuła rozgrywa się w świecie fantasy. Jest historią o odwiecznej walce aniołów i demonów. Gra przeniesie Cię w odmęt wojny pomiędzy aniołami, a demonami, w którym przeżyjesz wielką przygodę.  

KATEGORIE : 

AKCJI , ONLINE ,

BIJATYKI , MMORPG


Warframe

  Kooperatywną darmową gra online w ewoluującym świecie . Uczestnicz już teraz walce gracze - kontra środowisko w układzie słonecznym by opanować potęgę Warframe. Bądź samodzielny, lub dołącz do innych graczy by przeciwstawić się wrogom.


Roblox

  Generowana przez użytkowników platforma do gier online i ponad 15 milionom gier stworzonych przez użytkowników. Zobacz sam nieskończoną różnorodność wciągających wrażeń i interaktywnych przygód.


4 Story

 Gra typu fantasy, w której możesz wykazać się swoja zręcznością i odwaga w zaciekłych bitwach o wspaniale zamki i niezmierzone obszary. Wyrusz ze swoimi przyjaciółmi na fantastyczne, pełne niespodzianek przygody .

KATEGORIE :
 MMORPG   


Władca Smoków

  Nowa dynamiczna gra online , w której orkowie, elfy, ludzie i smoki walczą o władzę na potężnym kontynencie! Zbuduj stolicę swojego królestwa, zbierz silną armię, zjednocz się z sojusznikami i pokonaj imperium.

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, AKCJI,
BIJATYKI ,
MMORPG   


Realm of Warriors

  Wybierz się w ekscytującą podróż do starożytnych Chin. Doświadcz przygodę zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami wraz ze sławnymi postaciami historycznymi. Prawdziwym duchem orientalnych legend.

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, AKCJI,
BIJATYKI ,
MMORPG  


Lineage 2

  To popularna darmowa gra MMO_RPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy.  Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki

KATEGORIE :

    PRZYGODOWE, MMORPG ,

BIJATYKI , AKCJI


Metin 2

  Staczaj bezlitosne pojedynki PvP oraz PvE. Stawiaj czoła smokom i demonom na epickich mapach. Walcz na grzebiecie groźnych wierzchowców i oswajaj zwierzaki.

KATEGORIE :

    PRZYGODOWE, MMORPG ,

BIJATYKI , AKCJI


Bleach Online

  Czekają na ciebie setki misji, hordy wrogów, magiczne przedmioty i przygoda na wiele miesięcy aktywnej gry. Ciężko ranny przespałeś ponad 1000 lat, a po przebudzeniu nie pamiętałeś kim jesteś i kim byłeś w poprzednim życiu. Rozpocznij przygodę w poszukiwani samego siebie.

KATEGORIE :
  BIJATYKI    


Star Conflict

To rewelacyjny i darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach. 

KATEGORIE :

MMORPG ,

WOJENNE , STRZELANKI