WOJENNE

Warframe

  Kooperatywną darmową gra online w ewoluującym świecie . Uczestnicz już teraz walce gracze - kontra środowisko w układzie słonecznym by opanować potęgę Warframe. Bądź samodzielny, lub dołącz do innych graczy by przeciwstawić się wrogom.


World of Tanks

  Symulator wojenny w który przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi, oraz uczestniczysz w starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności.


Crossout

  Pełna swoboda kreatywności i tysiące możliwych kombinacji: Utwórz pojazdy o dowolnym kształcie z szeroką gamą części, z szeroką gamą zbroi i broni, które pomogą Ci wesprzeć arsenał.

KATEGORIE :
ONLINE , AKCJI ,
 MMORPG


World of Warships

  Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. Statystyki, możliwości i wygląd statków zostały doskonale odwzorowane, ale wciąż mamy możliwość ich modyfikacji.


War Thunder

  Będziesz ścierać się z nieprzyjacielem w okolicach Stalingradu, walczyć o wyspy Pacyfiku czy uczestniczyć w brutalnych walkach o Berlin. Podstawowe pytanie brzmi – którą frakcję wybierzesz?!


Star Conflict

To rewelacyjny i darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach.