STRZELANKI

World of Tanks

  Symulator wojenny w który przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi, oraz uczestniczysz w starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności.


Star Conflict

  Jest to darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach.

KATEGORIE :

ZRĘCZNOŚCIOWE ,

WOJENNE , MMORPG


Cuisine Royale

  Duży ubaw !!! Wszechstronna wojenna gra z najbardziej uczciwym systemem do gry Loot Boxes. Wykonane przez twórców strzelanki opartej na grach MMO. Załóż swój garnek i ruszaj do walki

KATEGORIE :
MMORPG ,
ONLINE ,  

AKCJI , BIJATYKI ,

ZRĘCZNOŚCIOWE , STEAM


War Thunder

  Jeden z najlepszych darmowych symulatorów wojennych, łączących w sobie walki samolotów oraz bitwy stalowych pojazdów pancernych. Rozgrywka zarówno o misje dla jednego gracza, jak i pełne emocji bitwy PvP.


Warframe

  Kooperatywną darmową gra online w ewoluującym świecie . Uczestnicz już teraz walce gracze - kontra środowisko w układzie słonecznym by opanować potęgę Warframe. Bądź samodzielny, lub dołącz do innych graczy by przeciwstawić się wrogom.


World of Warships

  To darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata.