STRATEGICZNE

Vikings - War of Clans

Darmowa gra , w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. 

KATEGORIE :

EKONOMICZNE


Throne: Kingdom of War

  Gra łączy w sobie grafikę 2D i 3D w średniowiecznej scenerii, zamieszkałej przez brutalnych napastników, potężne zamki i hordę wrogich graczy gotowych zabrać twoje zasoby.

KATEGORIE :

EKONOMICZNE


Roblox

  Generowana przez użytkowników platforma do gier online i ponad 15 milionom gier stworzonych przez użytkowników. Zobacz sam nieskończoną różnorodność wciągających wrażeń i interaktywnych przygód.


Warframe

  Kooperatywną darmową gra online w ewoluującym świecie . Uczestnicz już teraz walce gracze - kontra środowisko w układzie słonecznym by opanować potęgę Warframe. Bądź samodzielny, lub dołącz do innych graczy by przeciwstawić się wrogom.


Forge of Empires

Poprowadź swoje miasto przez zróżnicowane epoki w historii ludzkości. Stwórz unikalne budynki, które sprawią, że twoje miasto będzie prezentować się imponująco. Tocz ekscytujące bitwy i wygrywaj je przy pomocy armii i ukształtowania terenu. 

KATEGORIE :

MMORPG ,  EKONOMICZNE


Legends of Honor

Zbuduj swój zamek zaciągnij dużą armie i ruszaj na podbój nowych ziem. Połącz swoje siły z innymi graczami w sojuszu i podbij świat Legends of Honor. Wybierz czy postawisz na rozwój ekonomiczny czy militarny.   

KATEGORIE :
MMORPG ,  AKCJI ,

PRZYGODOWE


World of Tanks

  Symulator wojenny w który przejmujesz kontrolę na realistycznie odwzorowanym czołgiem, rozwijasz klasę swojej maszyny i doświadczenie załogi, oraz uczestniczysz w starciach taktycznych, które wymagają zarówno myślenia jak i znakomitej zręczności.

KATEGORIE : 

HISTORYCZNE , MMORPG ,

SYMULATORY , STRZELANKI ,

WOJENNE


War Thunder

  Jeden z najlepszych darmowych symulatorów wojennych, łączących w sobie walki samolotów oraz bitwy stalowych pojazdów pancernych. Rozgrywka zarówno o misje dla jednego gracza, jak i pełne emocji bitwy PvP.

KATEGORIE : 

HISTORYCZNE , MMORPG ,

SYMULATORY , STRZELANKI ,

WOJENNE


Kings Age

  Rozpoczynasz swoją przygodę posiadając niewielki zamek, garstkę wiernych osadników i kilka pól uprawnych. Czy możesz przekształcić tę małą osadę w ogromne miasto, potężną twierdzę .

KATEGORIE :

MMORPG , AKCJI


Imperia Online

Jest grą przeglądarkową osadzoną w krainie średniowiecza.  Zaczynasz ciężką pracę. Wznosisz budowle, starasz się o zajęcie dla ludności, trenujesz swoją armią. Miejscowość, która kiedyś była niewielką osadą będzie przeradzać się w piękne imperium.

KATEGORIE :

EKONOMICZNE


Islandoom

Gra nastawiona na kreatywność graczy przy tworzeniu przeróżnych strategii rozwoju Imperium. W tym morskim świecie każdy ma szansę zaistnieć i wzbić się na wyżyny rankingów. W grze istnieją cztery nacje posiadające unikalne cechy i bonusy. 

KATEGORIE :

EKONOMICZNE


Empire

  To świetny tytuł strategiczny autorstwa Goodgame Studios.  Zbuduj swój własny zamek, stwórz potężną armię i walcz na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż swoich wrogów, zdobądź ziemię i zostań  potężnym władcą imperium!

KATEGORIE :
MMORPG , STRATEGICZNE ,

WOJENNE


World of Warships

Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships!  Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami.

KATEGORIE : 

HISTORYCZNE , MMORPG ,

SYMULATORY , STRZELANKI ,

WOJENNE


Ikariam

  Gra strategiczna w której przenosimy się do starożytnej Grecji. Naszym głównym celem będzie rozwój naszej cywilizacji. Zawieranie sojuszy, nowe technologie. Aby stworzyć największą potęgę.

KATEGORIE :

EKONOMICZNE


OGame

Perełka w swoim gatunku i zadziwiająca swoją żywotnością oraz jakością . Przejmij kontrolę nad niewielką planetą i rozbudowując jej potencjał gospodarczy oraz militarny , rozpocznij budowe swoje międzygalaktycznego imperium.

KATEGORIE :

EKONOMICZENE ,

MMORPG


Khan Wars

Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan Wars. Za darmo, bez żadnego ściągania – zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę

KATEGORIE :

AKCJI , MMORPG