BIJATYKI

League of Angels 3

  Gracze wcielają się w przywódce grupy herosów, wśród których znajdują się również anioły. Gra przeniesie Cię w odmęt wojny pomiędzy aniołami, a demonami, w którym przeżyjesz wielką przygodę.

KATEGORIE : 

AKCJI , ONLINE ,

MMORPG , ZRĘCZNOŚCIOWE


Władca Smoków

 Nowa dynamiczna gra online , w której orkowie, elfy, ludzie i smoki walczą o władzę na potężnym kontynencie! Zbuduj stolicę swojego królestwa, zbierz silną armię, zjednocz się z sojusznikami i pokonaj imperium.

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, AKCJI,
MMORPG ,
ZRĘCZNOŚCIOWE  


Couisine Royale

  Duży ubaw !!! Wszechstronna wojenna gra Battle Royale z najbardziej uczciwym systemem do gry Loot Boxes. Wykonane przez twórców strzelanki opartej na grach MMO. Załóż swój garnek i ruszaj do walki.


Aion

  Przenosisz się do imponującego świata fantasy o nieograniczonych możliwościach. Możesz wybrać z sześciu klas (Zwiadowca, Wojownik, Mag, Kapłan, Inżynier lub Artysta) i walczyć w zaciętych walkach PvP na lądzie i w powietrzu


Lineage 2

  Wcielasz się w reprezentanta jednej z ras i będziesz przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Lineage 2 oferuje setki różnorodnych misji, kilkanaście wielkich i zróżnicowanych obszarów do eksploracji , oraz dziesiątki miast.


Battle Knight

  Rozpocznij swoją rycerską przygodę. Staczaj bitwy wraz ze swoimi towarzyszami broni. Wyrusz na misje zakonu. Podbijaj wraz ze swoim zakonem wspaniałe zamki oraz warowne twierdze.

KATEGORIE :
AKCJI , MMORPG


Metin 2

  Staczaj bezlitosne pojedynki PvP oraz PvE. Stawiaj czoła smokom i demonom na epickich mapach. Walcz na grzbiecie groźnych wierzchowców i oswajaj zwierzaki.

KATEGORIE :

    PRZYGODOWE, AKCJI ,

MMORPG , ZRĘCZNOŚCIOWE


One Piece 2

   Gra stworzona w klimatach anime i manga,  oparta na japońskim serialu animowanym One Piece. Zabiera graczy w świat wyjątkowej przygody, w której stawią oni czoło wszelkiej maści czarnych charakterów.  

KATEGORIE :
PRZYGODOWE


SAO's Legend

  Oferuje ona zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie. Gra nie wymaga pobierania, przez co jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej.

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, AKCJI,
MMORPG ,
ONLINE 


Soulcalibur

  Gra typu PvP, pozwalająca na toczenie pojedynków z wykorzystaniem różnorakiej broni. Gracze mają do wyboru szeroką game postaci. 

KATEGORIE :
PRZYGODOWE


Realm of Warriors

  Wybierz się w ekscytującą podróż do starożytnych Chin. Doświadcz przygodę zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami wraz ze sławnymi postaciami historycznymi. Prawdziwym duchem orientalnych legend.


Bleach Online

   Czekają na ciebie setki misji, hordy wrogów, magiczne przedmioty i przygoda na wiele miesięcy aktywnej gry.  Ciężko ranny przespałeś ponad 1000 lat, a po przebudzeniu nie pamiętałeś kim jesteś i kim byłeś w poprzednim życiu. Rozpocznij przygodę w poszukiwani samego siebie. 

KATEGORIE :
ZRĘCZNOŚCIOWE