AKCJI

Crossout

  Unikalne pojazdy, opracowane przez graczy korzystających z szerokiego wachlarza dostępnych części: od zwinnych buggy po ciężkie pojazdy terenowe lub platformy bojowe na polach antygrawitacyjnych.

KATEGORIE :
ONLINE , MMORPG ,
WOJENNE


Cuisine Royale

  Duży ubaw !!! Wszechstronna wojenna gra z najbardziej uczciwym systemem do gry Loot Boxes. Wykonane przez twórców strzelanki opartej na grach MMO. Załóż swój garnek i ruszaj do walki

KATEGORIE :
MMORPG
ONLINE ,  

STRZELANKI , BIJATYKI ,

ZRĘCZNOŚCIOWE , STEAM


Władca Smoków

  Nowa dynamiczna gra online , w której orkowie, elfy, ludzie i smoki walczą o władzę na potężnym kontynencie! Zbuduj stolicę swojego królestwa, zbierz silną armię, zjednocz się z sojusznikami i pokonaj imperium.

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, MMORPG ,    
BIJATYKI ,
ZRĘCZNOŚCIOWE  


League of Angels 3

 Darmowa gra , której fabuła rozgrywa się w świecie fantasy. Jest historią o odwiecznej walce aniołów i demonów. Gra przeniesie Cię w odmęt wojny pomiędzy aniołami, a demonami, w którym przeżyjesz wielką przygodę.

KATEGORIE : 

MMORPG , ONLINE ,

BIJATYKI , ZRĘCZNOŚCIOWE


Heavy Metal Machines

Walcz o złapanie bomby i dostarczenie jej do bazy wrogów,  ścigany na śmierć przez przeciwników, którzy muszą zrobić to samo.  Gra kładzie nacisk na ścisłą współpracę z kolegami z drużyny

KATEGORIE :
MMORPG , STEAM


SAO's Legend

  Oferuje zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie. Gra nie wymaga pobierania, przez co jest dostępna w oknie przeglądarki .

KATEGORIE :
PRZYGODOWE, MMORPG,
BIJATYKI ,
ONLINE 


Warframe

  Kooperatywną darmową gra online w ewoluującym świecie . Uczestnicz już teraz walce gracze - kontra środowisko w układzie słonecznym by opanować potęgę Warframe. Bądź samodzielny, lub dołącz do innych graczy by przeciwstawić się wrogom.


Realm of Warriors

  Wybierz się w ekscytującą podróż do starożytnych Chin. Doświadcz przygodę zainspirowaną prawdziwymi wydarzeniami wraz ze sławnymi postaciami historycznymi. Prawdziwym duchem orientalnych legend.


Legends od Honor

  Gra strategiczna akcji MMO autorstwa Goodgame Studios. Przeglądaj świat dzięki swojemu bohaterowi i doświadczaj bitewnych akcji. Zbuduj swój zamek i zrekrutuj potężną armię. Połącz siły z innymi graczami i podbij świat Legends of Honor.

KATEGORIE :
MMORPGONLINE ,
PRZYGODOWE , STRATEGICZNE


Lineage 2

  To popularna darmowa gra MMO_RPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy.  Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki

KATEGORIE :

    PRZYGODOWE, MMORPG ,

BIJATYKI , ZRĘCZNOŚCIOWE


Metin 2

  Staczaj bezlitosne pojedynki PvP oraz PvE. Stawiaj czoła smokom i demonom na epickich mapach. Walcz na grzebiecie groźnych wierzchowców i oswajaj zwierzaki.

KATEGORIE :

    PRZYGODOWE, MMORPG ,

BIJATYKI , ZRĘCZNOŚCIOWE


NosTale

  Gra w stylu anime.  Wciel się w postać Wojownika, Łucznika lub Maga i zapanuj nad żywiołami. Poczuj dreszczyk emocji w PvP, PvE i rajdach.

KATEGORIE :

MMORPG , PRZYGODOWE 


Elsword

  W grze wcielamy się w skórę jednej z trzech klas postaci. Wędrując po świecie, eliminując kolejnych wrogów stających nam na drodze, zyskując nowe umiejętności, pozwalające szybciej wykończyć przeciwnika. Oczywiście nie brakuje nam starć typowego gatunku PvP.

KATEGORIE :

MMORPG 


Soulcalibur

  Bijatyka, pozwalająca na toczenie pojedynków z wykorzystaniem różnorakiej broni. Gracze mają do wyboru szeroką game postaci.   

KATEGORIE :
BIJATYKI


Khan Wars

  Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów.

KATEGORIE :

MMORPG , STRATEGICZNE


Aion

  Przenosisz się do imponującego świata fantasy o nieograniczonych możliwościach. Możesz wybrać z sześciu klas (Zwiadowca, Wojownik, Mag, Kapłan, Inżynier lub Artysta) i walczyć w zaciętych walkach PvP na lądzie i w powietrzu


Battle Knight

  Rozpocznij swoją rycerską przygodę. Staczaj bitwy wraz ze swoimi towarzyszami broni. Wyrusz na misje zakonu. Podbijaj wraz ze swoim zakonem wspaniałe zamki oraz warowne twierdze.

KATEGORIE :
MMORPG , BIJATYKI


Kings Age

  Rozpoczynasz swoją przygodę posiadając niewielki zamek, garstkę wiernych osadników i kilka pól uprawnych. Czy możesz przekształcić tę małą osadę w ogromne miasto, potężną twierdzę .

KATEGORIE :

MMORPG , STRATEGICZNE