Strategic

OGame -  Jedną z najstarszych darmowych gier przeglądarkowych na polskim rynku. Perełka w swoim gatunku i zadziwiająca swoją żywotnością oraz jakością . Przejmij kontrolę nad niewielką planetą i rozbudowując jej potencjał gospodarczy oraz militarny , rozpocznij budowe swoje międzygalaktycznego imperium.         

KATEGORIE :    STRATEGICZNE , ONLINE                

Legends of Honor  - Gra przeglądarkowa. Zbuduj swój zamek zaciągnij dużą armie i ruszaj na podbój nowych ziem. Połącz swoje siły z innymi graczami w sojuszu i podbij świat Legends of Honor. Wybierz czy postawisz na rozwój ekonomiczny czy militarny.  

KATEGORIE
:    STRATEGICZNE , MMO_RPG

Vikings: War of Clans  - Darmowa gra , w której odkryjesz niebezpieczny świat Wikingów! Jeśli chcesz dołączyć do nieustraszonych, skandynawskich wojowników, koniecznie musisz zagrać. Grę stworzył zespół Plarium Global Ltd, twórcy takich hitów jak na przykład Soldiers Inc: Mobile Warfare. 

KATEGORIE :    STRATEGICZNA, WOJENNE,  

Imperia Online - Jest grą przeglądarkową osadzoną w krainie średniowiecza.  Co czeka na rozpoczynających grę? Walka z przeciwnikiem, liczne podboje, rozbudowa średniowiecznej osady, produkcja surowców i historyczna przygoda!  Zadomawiając się w grze poznajesz trzy dostępne mapy – globalną, imperialną oraz mapę prowincji. Zaczynasz ciężką pracę. Wznosisz budowle, starasz się o zajęcie dla ludności, trenujesz swoją armią. Miejscowość, która kiedyś była niewielką osadą będzie przeradzać się w piękne imperium.
KATEGORIE :    WOJENNE, STRATEGICZNE , HISTORYCZNE 

Forge of Empires - To strategiczna gra przeglądarkowa, w której tworzysz własne miasto i rozwijasz je na przestrzeni dziejów, poczynając od epoki kamienia. Poprowadź swoje miasto przez zróżnicowane epoki w historii ludzkości. Stwórz unikalne budynki, które sprawią, że twoje miasto będzie prezentować się imponująco. Tocz ekscytujące bitwy i wygrywaj je przy pomocy wyspecjalizowanych zdolności twoich armii i ukształtowania terenu.
KATEGORIE :    WOJENNE, STRATEGICZNE , HISTORYCZNE 

Islandoom - To darmowa gra nastawiona na kreatywność graczy przy tworzeniu przeróżnych strategii rozwoju Imperium. W tym morskim świecie każdy ma szansę zaistnieć i wzbić się na wyżyny rankingów. W grze istnieją cztery nacje posiadające unikalne cechy i bonusy, dotyczące sposobu rozwijania wyspy i atrybutów armii. Dzięki różnorodnej społeczności Islandoom znacznie urozmaica to rozgrywkę i daje możliwość poznania wielu ciekawych osób, podzielających nasze zainteresowania. 

KATEGORIE :    STRATEGICZNE

Goodgame Empire - To świetny tytuł strategiczny autorstwa Goodgame Studios.  Zbuduj swój własny zamek, stwórz potężną armię i walcz na dynamicznej mapie świata. Zmiażdż swoich wrogów, zdobądź ziemię i zostań  potężnym władcą imperium!

KATEGORIE :    STRATEGICZNE

CROSSOUT - To darmowa gra post-apokaliptyczna w stylu MMO. Zbuduj unikalne maszyny bojowe z niezliczonych części zamiennych, jeździj nimi bezpośrednio w walce i zniszcz wrogów w wybuchowych bitwach PvP online! Unikalne pojazdy, opracowane przez graczy korzystających z szerokiego wachlarza dostępnych części: od zwinnych buggy po ciężkie pojazdy terenowe lub platformy bojowe na polach antygrawitacyjnych. Pełna swoboda kreatywności i tysiące możliwych kombinacji: Utwórz pojazdy o dowolnym kształcie z szeroką gamą części, z szeroką gamą zbroi i broni, które pomogą Ci wesprzeć arsenał. 
 KATEGORIE :    STRATEGICZNE, ZRĘCZNOŚCIOWE

Elvenar - To przeglądarkowa gra MMO osadzona w świecie fantasy. Wybierz czy chcesz stanąć po stronie ludzi czy elfów. Wybór rasy niesie za sobą konsekwencje. Opowiadając się po jednej ze stron wybierzesz różne technologie jakimi będziesz się posługiwać podczas gry, a także kompletnie inną filozofię gry. Twoim zadaniem będzie stworzenie doskonale funkcjonującego miasta. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu z małej wioski będziesz mógł stworzyć potężną i bogatą metropolię. Uczynisz to produkując żywność, surowce, rozwijając nowe technologie, a także, co nie mniej ważne tworząc silną armię, która obroni cię przed najeźdźcami.
KATEGORIE :    MMO_RPG, STRATEGICZNE 

World of Warships - To darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships!  Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. Ich statystki, możliwości i wygląd zostały doskonale odwzorowane, ale wciąż mamy możliwość ich modyfikacji. Ulepszanie, wymiana czy zmiana koloru – wybór należy do Ciebie!
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI  

World of Tanks  - Jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier , w której sterujesz realistycznie odwzorowanymi czołgami. Gra wyróżnia się tematyką, stopniem realizmu, oraz daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce. Jest niezwykłą hybrydą gatunkową. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy.
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI

Cargo Tycoon - To gra przeglądarkowa, w której gracze zostają właścicielami przedsiębiorstwa transportowego. Podczas zabawy przyjdzie im podjąć wiele ważnych decyzji takich jak: zakup samochodów, zatrudnianie kierowców, zarządzanie kadrami. Głównym źródłem zarobków są zlecenia z giełdy. Ciągły rozwój pozwala na budowę garażów, które stawiają przed graczami nowe możliwości logistyczne. To idealna gra dla miłośników ekonomicznych i strategicznych rozgrywek.
KATEGORIE :    STRATEGICZNE 

Wojna Tytanów - To darmowa gra akcji RPG, która zrzesza coraz większe grono graczy. Zwaśnione ze sobą rody Asura i Boreasz walczą przeciw sobie nieprzerwanie o chwałę i zwycięstwo. Dla wielu ostatnim starciem staje się bitwa w Dolinie Nieśmiertelnych. Wojna, przygoda i braterstwo – wszystko to czeka na graczy, którzy wcielą się w rolę Tytanów! Celem gry jest osiągnięcie największej potęgi i podbicie całego świata, stając po jednej ze stron konfliktu. Wojna Tytanów nie wymaga pobierania i jest dostępna w oknie przeglądarki internetowej za darmo. Warto dodać, że została stworzona w całości w języku polskim.
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, WOJENNE, PRZYGODOWE, MMO_RPG

Wartank  - To klasyczna, całkowicie darmowa gra akcji dostępna zarówno na komputerach jak i na urządzeniach mobilnych. Staw czoła najróżniejszym przeciwnikom z całego świata i wykonuj rozmaite misje wykorzystując nowopoznane strategie. Do dyspozycji masz mnóstwo czołgów, które w miarę postępów w grze będziesz mógł rozwijać i ulepszać. Dzięki lepszemu sprzętowi zdobędziesz przewagę na polu bitwy i pokonasz swoich wrogów. Pamiętaj o istotnym elemencie gry jakim jest taktyka. Na polu bitwy nie przetrwasz zbyt długo jeśli nie zaplanujesz odpowiednio swoich działań. Dołącz do bitwy i poprowadź swoje oddziały do zwycięstwa!
 KATEGORIE :    STRATEGICZNE, WOJENNE, PRZYGODOWE

 Odlotowe WieżowceCelem strategicznej gry online Odlotowe Wieżowce jest zbudowanie jak najwyższego i najlepiej funkcjonującego wieżowca. Aby to uczynić, na początek należy dysponować odpowiednią ilością środków finansowych. W grze obowiązują dwie waluty: monety i banknoty. Liczba budowanych kondygnacji jest nieograniczona i da Ci mnóstwo frajdy!
KATEGORIE :    STRATEGICZNE 

Khan Wars - To wyjątkowa gra, której akcja toczy się w średniowieczu. Dołącz do setek graczy, którzy zdecydowali się dołączyć swoją postać do Khan Wars. Za darmo, bez żadnego ściągania – zarejestruj się i rozpocznij swoją przygodę podboju złowrogich nacji. Możesz wybrać jeden z 11 bardzo silnych narodów, którym chcesz rozpocząć własną bitwę. Masz możliwość zastosowania bardzo złożonych strategii walki w czasie rzeczywistym i szkolenia aż 16 różnych jednostek i sprzętów.
KATEGORIE :   STRATEGICZNE, WOJENNE, HISTORYCZNE