MMoRPG

Legends of Honor  - Gra przeglądarkowa. Zbuduj swój zamek zaciągnij dużą armie i ruszaj na podbój nowych ziem. Połącz swoje siły z innymi graczami w sojuszu i podbij świat Legends of Honor. Wybierz czy postawisz na rozwój ekonomiczny czy militarny.  

KATEGORIE :    STRATEGICZNE , MMO_RPG

Starmfall  - Darmowa gra przeglądarkowa  . Wybierz jedną z postaci i wyeliminuj kolejnych rywali . Zapewnij swoje osadzie stabilny rozwój ekonomiczny. Oczywiście poza walkami sterowanymi przez sztuczną inteligencję zmierzysz się również z inny graczami, zdobywając dodatkową gotówkę i punkty doświadczenia.

KATEGORIE :   WOJENNE, MMO_RPG

Big Bang Empire  - Ucieknij od codziennej rutyny i dołącz do świata kolorowych i pełnych blichtru gwiazd porno w darmowej grze . W Big Bang Empire rozpoczynasz swoją karierę w branży erotycznej jako jeszcze amator, by później stać się zawodowcem i przejść do wyższej ligi. Stwórz własne studio lub dołącz do istniejącego studia i stań się najlepszy. 


KATEGORIE :
    MMO_RPG , ONLINE

Hero Zero Przyjemna darmowa gra MMO_RPG,Stań się  superbohaterem .  Ciągły rozwój i zdobywanie pieniędzy oraz punktów doświadczenia rozwiną twoją postać, która zamieni się w prawdziwego super herosa.  Zagraj za darmo  w swojej przeglądarce internetowej lub poprzez aplikację do pobrania.


KATEGORIE :
    MMO_RPG

Star Conflict  -  Jest to darmowy symulator kosmiczny, rzucający graczy w odmęt międzygwiezdnej wojny o dominację. Gra skupia się na wieloosobowych bitwach kosmicznych, w których może brać udział kilkudziesięciu graczy po obu stronach. Zarejestruj się już teraz, a stopniowo odblokujesz dostęp do dziesiątek fantastycznych statków kosmicznych i przeżyjesz niezapomniane bitwy PvP w kosmosie!

KATEGORIE :    WOJENNE, MMO_RPG, ZRĘCZNOŚCIOWE

Elvenar  - to przeglądarkowa gra osadzona w świecie fantasy. Masz do wyboru ludzi lub elfy. Twoim zadaniem będzie stworzenie doskonale funkcjonującego miasta. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu z małej wioski będziesz mógł stworzyć potężną i bogatą metropolię. Uczynisz to produkując żywność, surowce, rozwijając nowe technologie, a także, co nie mniej ważne tworząc silną armię, która obroni cię przed najeźdźcami.
KATEGORIE :    MMO_RPG, STRATEGICZNE 

World of Warships  - To darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships!  Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami. 
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI  

World of Tanks  - Jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier , w której sterujesz realistycznie odwzorowanymi czołgami.Po pierwsze -gra wyróżnia się tematyką, podrugie - stopniem realizmu, po trzecie - daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce, a po czwarte - jest niezwykłą hybrydą gatunkową. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy.
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI

 SAO's Legend  - Odkryj magiczny świat , darmowej gry MMORPG w przeglądarce, która przeniesie cię w prawdziwą przygodę. Podróżuj przez wielki świat i weź udział w najtrudniejszych pojedynkach, wzmocnij swoją postać podczas rywalizacji z innymi graczami. SAO's Legend oferuje zawartość dla pojedynczego gracza oraz tryby PvP (gracz kontra gracz), w których uczestnicy zmierzą się ze sobą w pojedynkach na śmierć i życie.

KATEGORIE :    PRZYGODOWE, ZRĘCZNOŚCIOWE, MMO_RPG 

League of Angels 2  - Jest darmową grą przeglądarkową, której fabuła rozgrywa się w świecie fantasy. Produkcja studia GTArcade jest historią o odwiecznej walce aniołów i demonów. Gracze wcielają się w przywódców grupy herosów, wśród których znajdują się również anioły. Gra przeniesie Cię w odmęt wojny pomiędzy aniołami, a demonami, w którym przeżyjesz wielką przygodę.  W miarę przechodzenia gry, Twoja postać stanie się coraz silniejsza i bardziej znacząca. 
KATEGORIE :    MMO_RPG, PRZYGODOWE

Lineage 2  - To popularna darmowa gra MMO_RPG rodem z Korei, która przenosi graczy do bogatego świata fantasy. Za grę odpowiada doświadczone studio NCSoft mające bogate doświadczenie w produkcji MMO. Gracz wcieli się w reprezentanta jednej z ras i będzie przeżywał przygody wraz z innymi uczestnikami rozgrywki. Lineage 2 oferuje setki różnorodnych misji, kilkanaście wielkich i zróżnicowanych obszarów do eksploracji oraz dziesiątki miast – służą one, jako centra interakcji pomiędzy graczami. 
KATEGORIE :    PRZYGODOWE, MMO_RPG 

 Obrońcy Galaktyki - Wejdź do darmowej gry  i przenieś się w samo centrum wydarzeń, które zmienią losy kosmosu. Spośród dostępnych trybów gry weź udział w pojedynkach jeden na jednego, pięciu na pięciu graczy, czy zmierz się w morderczym pojedynku z super-potężnymi cyborgami w Twierdzy Cyborgów lub walcz o planetę z grupami innych graczy. Zmierz się w wielu niesamowitych trybach Gracz kontra Gracz i stwórz swoją własną Sforę, a więc bandę bohaterów takich jak Ty! 
KATEGORIE :    PRZYGODOWE, MMO_RPG 

Wojna Tytanów - To darmowa gra akcji RPG, która zrzesza coraz większe grono graczy. Zwaśnione ze sobą rody Asura i Boreasz walczą przeciw sobie nieprzerwanie o chwałę i zwycięstwo. Dla wielu ostatnim starciem staje się bitwa w Dolinie Nieśmiertelnych. Wojna, przygoda i braterstwo – wszystko to czeka na graczy, którzy wcielą się w rolę Tytanów! Celem gry jest osiągnięcie największej potęgi i podbicie całego świata, stając po jednej ze stron konfliktu. 
KATEGORIE:  STRATEGICZNE, WOJENNE, PRZYGODOWE, MMO_RPG

Łowcy Zombi: Apokalipsa - To darmowa gra online w stylu RPG, która przeniesie cię na wschodnie USA, gdzie stawisz czoła tajemniczemu wirusowi zmieniającemu ludzi w zombi. Rozwijaj Łowcę i odblokuj kolejne poziomy doświadczenia, zdobywaj najpotężniejsze przedmioty w grze i walcz z najtrudniejszymi przeciwnikami.  Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a dzięki responsywnemu designowi pozwala na zabawę zarówno na komputerach.
KATEGORIE :    PRZYGODOWE, MMORPG