Action

WarfaceStrzelanka zespołowa dla wielu graczy, której wydarzenia mają miejsce w przyszłości, kiedy potężne moce ponownie wkroczą na ścieżkę wojenną. Konflikty występują w różnych częściach świata, więc gracze zostaną wrzuceni do zrujnowanych miast i do zielonej dżungli. Strzelanie, wybuchy, szalony rytm, a nawet inwazji robotów wojskowych - to wszystko czeka na tych graczy, którzy zdecydują się zrobić sobie przerwę od czasu do innych projektów. 
KATEGORIE :    AKCJI 

World of Warships - To darmowy symulator wojenny MMO, w którym zagracie gigantycznymi stalowymi okrętami. Za grą stoją twórcy World of Tanks, Wargaming.net, a więc studio bardzo doświadczone w temacie symulacji wojennych. Dostaniesz pod swoją kontrolę wielki okręt i będziesz nim walczył na akwenach całego świata. Bitwy na śmierć i życie – to jest właśnie World of Warships!  Rozgrywka jest toczona w różnych trybach, jednak najważniejszym elementem rozgrywki jest walka pomiędzy graczami.  
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI  

World of Tanks  - Jest prawdziwą rewolucją w dziedzinie darmowych gier , w której sterujesz realistycznie odwzorowanymi czołgami.Po pierwsze -gra wyróżnia się tematyką, podrugie - stopniem realizmu, po trzecie - daje możliwość zastosowania różnorodnej taktyki w rozgrywce, a po czwarte - jest niezwykłą hybrydą gatunkową. Wszystko to zadecyduje o Twoim sukcesie lub porażce na polu bitwy.
KATEGORIE :    STRATEGICZNE, MMO_RPG, AKCJI

Heavy Metal Machines  - To gra 4x4 dla wielu graczy, która łączy walkę pojazdów z najlepszą konkurencją MOBA.  Jest szybka i pełna akcji, a także ma głębię, strategię i jasny cel.  Walczysz o złapanie bomby i dostarczenie jej do bazy wrogów,  ścigany na śmierć przez przeciwników, którzy muszą zrobić to samo.  Gra kładzie nacisk na ścisłą współpracę z kolegami z drużyny

KATEGORIE :    AKCJI